Novinky


3.4.2018
Aukce na odpady opět v kurzu!
Jestliže byste rádi vyzkoušeli, co e-aukce dovedou, a hledáte vhodnou oblast, zvažte využití aukcí na snížení ceny u svozu a likvidace odpadů. U této služby se nám dlouhodobě daří snižovat našim zákazníkům náklady, jak dokazuje také spolupráce s klíčovým výrobcem a inovátorem v oblasti průmyslového textilu, společností BARTOŇ – textil, a.s. Finanční ředitel společnosti, pan Ing. Jiří Hájek, hodnotí spolupráci takto: „Soutěžily se nákupní i prodejní opdady různého typu – komunální odpad, kompozitní tkaniny, plastové a papírové obaly, a také motorové, mazací a převodové oleje. Jako vítěze výběrového řízení jsme označili pro nás dobře známého dodavatele, který nám nabídl ceny nižší i více než 15 %. Služby elektronických aukcí vnímám optimisticky a mohu ji doporučit i dalším společnostem.

4.1.2018
UŠETŘENO PŘES 300 MILIONŮ!
Vážení zákazníci, dodavatelé, partneři,
přejem Vám úspěšný start do nového roku, hodně dobrých myšlenek, chuť do práce a pevné zdraví.
K tomuto přání připojujeme poděkování za Vaši důvěru a dobrou spolupráci v uplynulém roce, kdy se nám podařilo překonat hranici 300 milionů Kč, které jsme ušetřili našim zákazníkům v posledních 10 letech.

5.9.2017
AP Centrum opět na darování krve
Již po druhé jsme se vypravili do transfúzního a tkáňového oddělení Fakultní nemocnice v Brně, abychom společně darovali krev. Také tentokrát to všichni statečně zvládli a s pomocí sympatického personálu nemocnice jsme prožili příjemné ráno. Všem můžeme tuto zkušenost vřele doporučit a těšíme se zase za rok!

26.6.2017
Celozávodní dovolená
Vážení obchodní partneři,
dovolujeme si Vás obeznámit, že dne 7.7.2017 máme celozávodní dovolenou. Od 10.7.2017 jsme Vám opět plně k dispozici.

22.3.2017
Platíte stovky tisíc za dopravu? Snižte Vaše náklady pomocí aukcí jako KRÁLOVOPOLSKÁ, a.s.
Oblast logistiky je stále větším problémem z hlediska udržitelnosti nákladů. Firmy bojují s výkyvy cen kvůli legislativním změnám v některých cílových destinacích a kvůli proměnlivým cenám PHM a mýta.
Společnost KRÁLOVOPOLSKÁ, přední dodavatel aparátů pro chemický a strojírenský průmysl, si s tímto problémem poradila – svěřila své náklady do rukou AP Centra.
„Firma Aukční poradenské centrum pro nás dělala výběrové řízení na dopravce, které bylo nestandardní v tom, že bylo nejprve potřeba udělat audit nákupu a vymyslet, jak výběrové řízení postavit, jelikož nemáme vždy dopředu známé cílové destinace a konkrétní trasy. V rámci e-aukce se o spolupráci s námi seriózně ucházelo 5 firem, při čemž oproti původním cenám se podařilo snížit náklady o více než 0,5 mil. Kč,“ popsal situaci Ing. Pavel Zábrana, ředitel nákupu.
Pokud jsou pro Vás náklady v dopravě aktuální otázkou, obraťte se na nás. Rádi Vám vymyslíme řešení na míru.

20.12.2016
Vážení obchodní partneři,
dovolujeme si Vás obeznámit, že v období od 23.12.2016 do 1.1.2017 máme celozávodní dovolenou.
Děkujeme za Vaši přízeň a přejeme Vám úspěšný vstup do Nového roku.

8.12.2016
Cena hejtmana Jihomoravského kraje
Tato soutěž má za cíl vyzdvihnout a ocenit aktivitu organizací, které si stanovují vysoké etické standardy a naplňují charakter dobrovolné angažovanosti ve prospěch životního prostředí a společnosti. Jsme rádi, že cesta korektního byznysu je ceněna a my jsme tak mohli také letos stanout mezi firmy oceněné hejtmanem Jihomoravského kraje, tentokrát panem Bohumilem Šimkem.

1.11.2016
Nákup energií? Teď nebo nikdy!
Jako každý rok, tak i letos cena elektrické energie na burze za poslední měsíc prudce stoupla v návaznosti na rostoucí poptávku. Dnešní hodnoty na Lipské burze ukazují cenu 33,45 EUR za MWh, což je o celou pětinu více, než před měsícem. Dá se také očekávat, že bude postupně klesat zájem dodavatelů o účast ve výběrových řízeních kvůli aktuálnímu přetížení.
Nejinak je tomu u zemního plynu, jehož cena se postupně šplhá k nejvyšším hodnotám z tohoto roku, které jsme na burze naměřili na přelomu června a července.
Proto Vám doporučujeme s nákupem energií na příští rok neotálet, e-aukce trvá pár minut a může Vám přinést několik desítek až stovek tisíc korun!
Pro více informací nás bez váhání kontaktujte.

29.7.2016
Aukce na ostrahu a úklid
V poslední době je mezi našimi zákazníky trendem optimalizovat své náklady v oblasti facility managementu. Naše pozornost je zaměřena zejména na ostrahu a úklid, kde lze dle našich zkušeností snížit pod tlakem aukce náklady o desítky procent.
Přesvědčila se o tom firma Masonite CZ, přední výrobce interierových dveří, která po aukci platí za ostrahu o více než 150 tis. Kč méně nebo tradiční producent kuličkových šroubů, společnost KSK Precise Motion, které jsme v úklidu ušetřili 26 %.
Chcete-li posouzení, co bychom dokázali u Vás, obraťte se na nás!

2.6.2016
Darování krve ve Fakultní nemocnici Brno
V průběhu měsíce dubna jsme společně s kolegy z AP Centra v doprovodu pana jednatele navštívili Fakultní nemocnici v Brně, abychom hromadně darovali krev. Příjemný a ochotný personál transfúzního a tkáňového oddělení nás po celou dobu provázel, a tak jsme také díky nim mohli odevzdat necelé 4 litry krve pro potřeby nemocnice. Děkujeme ochotným zaměstnancům nemocnice i AP Centra a těšíme se příště.

13.4.2016
Aukce na zdravotnický materiál? Ano!
Odborný léčebný ústav neurologicko-geriatrický z Moravského Berouna využil při administraci veřejné zakázky malého rozsahu pomoci našich odborníků na nákup zdravotnického materiálu. Do výběrového řízení bylo oslovení přes 100 dodavatelů napříč celým trhem, z nichž 11 projevilo o zakázku zájem a podalo svoji nabídku. Následovalo testování, kde zdravotnický materiál u 2 firem nevyhovoval požadavkům zákazníka, a tak se v e-aukci utkalo 9 dodavatelů. Jejich cenová bitva nakonec znamenala pro ústav úsporu 29,94 % oproti původní ceně, a také proto nám paní ředitelka, MUDr. Zdeňka Polzerová, poskytla následující zhodnocení spolupráce: „OLUNG Moravský Beroun kladně hodnotí spolupráci s Aukčním poradenským centrem a doporučuje ho jako partnera při výběru dodavatelů pro zdravotnická zařízení.“