Vážení obchodní partneři,

jsme rádi za Váš zájem dozvědět se více o naší službě.

Realizováním aukcí se věnujeme od roku 2006 a mezi naše zákazníky patří zvučné společnosti z České i Slovenské republiky (viz níže).

Elektronické aukce se dají využít v mnoha různých oblastech, od nákupu provozních komodit až po služby, jako je například ostraha a úklid.

První oblastí, která se v aukcích začala využívat byla elektrická energie a to již před čtrnácti lety. Dodavatelé jsou s touto formou velmi dobře seznámeni. Pokud máte náklady v elektrické energii přesahující v silové složce 1 milion korun, můžeme Vám být nápomocni.

Celý proces jsme schopni zrealizovat během platnosti Vámi poptané cenové nabídky – standardně tedy během 48 hodin – tuto Vámi vyjednanou cenu nadále snižujeme. Průměrně tak dokážeme snížit původní cenu o cca 6% při zachování kvality služby. V aukci je možné fixovat cenu na jeden, dva, anebo až tři roky. Další možnost je vypsat všechny varianty a Vy si po aukci vyberete tu pro Vás nejzajímavější.

Vy i my máme společný cíl a tím je co nejkvalitněji odvedená práce, se kterou jsou spojené ušetřené náklady. Do e-aukce vstupujeme s Vaší nejlepší cenou a pokud se nám nepodaří Vaše ceny snížit, je naše provize nulová.

Mezi naše zákazníky patří mimo jiné:

– Karvinská hornická nemocnice a.s.

 
 
 
 
 
 
– POKART spol. s r.o.

 
 
 
 
 
 
– Shimano Czech Republic s.r.o.

 
 
 
 
– Statutární město Brno
 

 
 
 

Vaše dotazy týkající se realizace Vám nezávazně zodpovíme na telefonním čísle 511 440 186.